Ilgtspēja

Mūsu atbildība ir būt daļai no ilgtspējīgas sabiedrības attīstības, vērtējot PATA grupas uzņēmumu ietekmi uz sabiedrību, ekonomiku un vidi.

Uz sākumu

Ekosistēma ilgtspējīgai sabiedrības attīstībai

Mūsu misija ir radīt meža industrijas ekosistēmu, kurā ikviens tās dalībnieks var ne vien individuāli attīstīties, bet arī nodrošināt vidi ilgtspējīgai sabiedrības attīstībai nākotnē.

Ietekme uz vidi

Pēdējos gados cilvēka darbības rezultātā ir izjaukts oglekļa cikla līdzsvars, atbrīvojot CO2 ātrāk nekā to dabiski var absorbēt. Apzinoties to, ka esam vadošais pilna cikla mežu apsaimniekošanas, kokrūpniecības, koksnes loģistikas un kokmateriālu tirdzniecības uzņēmums Latvijā, mūsu atbildība ir būt pozitīvai daļai no klimata pārmaiņu procesa.

Ietekme uz ekonomiku

Mēs apzināmies, ka mūsu ietekme uz uzņēmējdarbības vidi ir nozīmīga. Tāpēc savā darbībā esam ieviesuši augstus korporatīvās pārvaldības standartus. Mēs ticam, ka palīdzam gan mūsu klientiem un gala patērētājiem, gan piegādātājiem kļūt ilgtspējīgākiem.

Ietekme uz sabiedrību

Mūsu grupas uzņēmumi ir viens no lielākajiem darba devējiem Latvijā, nodrošinot darba vietas vairāk nekā 700 savas jomas speciālistiem. Mūsu darbinieku drošība un labklājība ir mūsu prioritāte. Vienlaikus esam arī labs kaimiņš un uzticams sadarbības partneris vietās, kur notiek uzņēmuma operatīvā darbība.

Sazinies ar mums

Kontakti

PATA ir Latvijā vadošais pilna cikla mežu apsaimniekošanas, kokapstrādes, koksnes loģistikas un tirdzniecības uzņēmums.

Vairāk par PATA