Ietekme uz sabiedrību

Mums ir svarīga ne vien darba vide, ko rādām saviem darbiniekiem, bet arī vide, kurā tie dzīvo.

Uz sākumu

Atbildīgs darba devējs un labs kaimiņš

Mūsu darbinieku drošība un labklājība ir mūsu prioritāte. Mēs esam arī labs kaimiņš un uzticams sadarbības partneris vietās, kur notiek uzņēmuma operatīvā darbība.

Mūsu grupas uzņēmumi ir viens no lielākajiem darba devējiem Latvijā, nodrošinot darba vietas vairāk nekā 700 savas jomas speciālistiem. Mūsu darbinieku drošība un labklājība ir mūsu prioritāte. PATA grupas uzņēmumu vērtības ir zinātkāre un kārtība. Savā darbībā mēs tiecamies uz nemitīgu attīstību, ko nevar izdarīt bez jaunu lietu un procesu izzināšanas. Savukārt, lai darba vide būtu droša, ir nepieciešama kārtība. Šīs vērtības ir ne vien PATA grupas uzņēmumu darbinieku kultūras DNS, bet to sagaidām un prasām arī no mūsu piegādātājiem.

Darba drošība

Ņemot vērā, ka esam ražošanas uzņēmums ar lielu darbinieku skaitu, darba drošības politika ir viens no svarīgākajiem uzņēmuma darbības aspektiem. Tā ir daļa no mūsu ikdienas. Mūsu mērķis ir nulle negadījumi darba vidē, tāpēc ne vien ievērojam visas normatīvo aktu prasības, bet arī esam izstrādājuši savu standartu, kas paredz papildu drošības pasākumus. Darba drošības apmācības tiek veiktas ar noteiktu regularitāti – ne vien darbiniekam uzsākot darbu kādā no grupas uzņēmumiem, bet arī darba procesā.

Darbinieku labbūtība

Mēs ticam, ka mūsu darbinieku labbūtība ir cieši saistīta ar darba vidi, kurā tie strādā. Darba un privātās dzīves līdzsvars ir svarīgs, lai mūsu darbinieki justos labi. Tāpat veicinām aktīvu un veselīgu dzīves veidu mūsu darbinieku vidū. Mēs esam pārliecināti, ka darbinieku labbūtība tieši ietekmē darbinieku iesaisti un mūsu biznesa attīstību.

Atbalsts vietējām kopienām

Mūsu darbinieki strādā dažādos Latvijas reģionos, līdz ar to mums ir svarīgi, lai vide, kurā viņi dzīvo, būtu sakārtota un attīstītos. Mēs esam labs kaimiņš un uzticams sadarbības partneris vietās, kur notiek uzņēmuma operatīvā darbība. Mēs iesaistāmies un atbalstām jautājumus, kuri mūsu darbiniekiem ir svarīgi – gan veicinot izglītības aktivitātes reģionos, gan arī aktivitātes, kas veicina veselīgu dzīves veidu.

Sazinies ar mums

Kontakti

PATA ir Latvijā vadošais pilna cikla mežu apsaimniekošanas, kokapstrādes, koksnes loģistikas un tirdzniecības uzņēmums.

Vairāk par PATA