Par mums

Par mums

Uzņēmums PATA ir dibināts 1999. gadā, taču mūsu pašreizējo meitas kompāniju darba pieredze mežsaimniecības jomā ir gandrīz 70 gadus ilga.

Mežu īpašniekiem mēs piedāvājam stabilu ilgtermiņa sadarbību, nodrošinot pilnu meža apsaimniekošanas ciklu. No stāda līdz kokmateriālu ieguvei un realizācijai – mēs strādājam pēc ilgtspējīgas mežsaimniecības modeļa, tāpēc liela daļa darba, ko PATA profesionālie speciālisti mežos iegulda šodien, augļus nesīs tikai tālā nākotnē.

Zinot, ka esam drošs un uzticams sadarbības partneris, mūsu mežsaimniecisko darbu pakalpojumus izvēlas aizvien vairāk meža īpašnieku ne tikai Latvijā, bet arī pārējās Baltijas valstīs. Turklāt mūsu uzņēmums ir viens no lielākajiem privātajiem mežu īpašniekiem Latvijā.

Savās un klientu platībās mežizstrādes darbus veicam visu gadu, un mūsu rīcībā ir lielākais specializētās kokvedēju tehnikas autoparks Baltijā. Cirsmās iegūtā koksne tiek pārstrādāta uzņēmumam piederošajās zāģētavās vai par izdevīgāko tā brīža cenu pārdota citiem Baltijas reģiona kokapstrādes uzņēmumiem.

Savukārt enerģētiskās koksnes produktu patērētājiem un zāģmateriālu pircējiem Latvijā un visā pasaulē līdz ar to varam piedāvāt plašu produkcijas klāstu par konkurētspējīgām cenām.

Lasīt vairāk
 • Aktualitātes
 • Vakances
 • Projekti

Mežu īpašniekiem

Mežu īpašniekiem

Lai meža īpašums saglabātu savu vērtību un nestu peļņu arī nākamajām paaudzēm, tas profesionāli jāapsaimnieko ilgtermiņā. Taču, lai kvalitatīvi veiktu šos darbus, ne visiem pietiek laika, līdzekļu un zināšanu. Mēs mežu īpašniekiem ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā piedāvājam plašu mežsaimniecisko darbu klāstu. Sākot no mežu atjaunošanas un beidzot ar zāģēšanu, baļķu pievešanu un realizāciju. Savukārt ilgtermiņā izdevīgākais risinājums vienmēr būs līgums par meža apsaimniekošanu pilna mežsaimnieciskā cikla ietvaros.

Par mūsu klientu var kļūt ikviens – neatkarīgi no īpašuma platības, meža vecuma un audzes sastāva. Nodrošinām augstu mežsaimniecisko darbu izpildes kvalitāti, jaunāko informāciju par tirgus tendencēm, neatkarīgu un korektu nozāģētās koksnes uzmērīšanu, drošu un pārskatāmu darījumu, kā arī garantētu un ātru apmaksu.

Taču pats galvenais – mēs nopirksim visus cirsmā sagatavotos sortimentus, un rezultātā jūs saņemsiet labāko cenu par stumbru. Visā Latvijā esam izveidojuši plašu meža īpašnieku konsultatīvo centru tīklu. Izvēlieties sev tuvāko un sazinieties ar mums!

Lasīt vairāk
 • Konsultatīvie centri
 • Cirsmu sagatavošana
 • Zāģēšana un pievešana
 • Apaļkoku realizācija
 • Kokmateriālu transports
 • Mežizstrādes atlikumu pārstrāde
 • Meža atjaunošana
 • Meža īpašnieku finansēšana
 • Meža īpašumu iegāde

Zāģmateriālu pircējiem

Zāģmateriālu pircējiem

Kokmateriālu pārstrādes un tirdzniecības uzņēmumiem Latvijā un ārvalstīs PATA piedāvā pēc kvalitātes prasībām šķirotus, žāvētus un nežāvētus priedes un egles zāģmateriālus.

Tā kā kontrolējam visu koksnes piegādes ķēdi un uzņēmuma ražošanas jaudas pārsniedz 400 tūkstošus kubikmetru gadā, varam piedāvāt sertificētu produkciju plašā specifikācijā par konkurētspējīgām cenām.

Mūsu pārdošanas modelis balstīts uz ilgtermiņa sadarbību ar klientu, un piegādes iespējamas gandrīz uz jebkuru pasaules vietu. PATA zāģmateriālus jau ilgus gadus novērtē sadarbības partneri gan pašmāju tirgū, gan Ēģiptē, Vācijā, Lielbritānijā, Ķīnā, Dienvidkorejā un citās valstīs.

Lasīt vairāk
 • Zāģmateriālu tirdzniecība ārvalstīs

Enerģijas ražotājiem

Enerģijas ražotājiem

Viens no būtiskākajiem mūsdienu pasaules izaicinājumiem ir pieaugošais pieprasījums pēc energoresursiem. Attīstoties industriālajai ražošanai un palielinoties planētas iedzīvotāju skaitam, tiek patērēts aizvien vairāk fosilā kurināmā. Šie resursi nav neizsmeļami, turklāt to izmantošana negatīvi ietekmē klimata pārmaiņu tempu. Lielisku alternatīvu spēj dot ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos iegūta biomasa.

Rūpējoties par planētas nākotni, PATA nepārtraukti palielina enerģētisko šķeldu ražošanas apjomu, kas šobrīd sasniedzis 700 tūkstošus megavatstundu gadā, nodrošinot stabilas un garantētas piegādes biomasas spēkstacijām Baltijas valstīs un Skandināvijā.

Uzņēmuma pastāvīgo kurināmo šķeldu patērētāju vidū ir arī vietējās pašvaldības un valsts iestādes. Mūsu rīcībā ir Latvijā modernākā un jaudīgākā šķeldošanas iekārta, kas atbilstoši klienta vajadzībām spēj nodrošināt nemainīgu šķeldu frakciju izmēru.

Lasīt vairāk
 • Enerģētiskās koksnes produkti

Kontakti un rekvizīti

Kontakti un rekvizīti

SIA PATA centrālais birojs

Rekvizīti

SIA PATA
Juridiskā adrese: Miera iela 2, Inčukalns, Inčukalna novads, Latvija, LV-2141
Vienotais reģistra numurs: 40003448619

Luminor Bank AS,
Kods: NDEALV2X,

Norēķinu konta Nr.: LV12NDEA0000080017673

Kokmateriālu veikals